Abalıoğlu Holding A.Ş. Anasayfa    Abalıoğlu Holding A.Ş. İletişim    Abalıoğlu Holding A.Ş. Site haritası     
Skip Navigation Links
Kurumsal Expand Kurumsal
Grup Şirketleri ve İştirakler Expand Grup Şirketleri ve İştirakler
Sosyal Performans Expand Sosyal Performans
İnsan Kaynakları Expand İnsan Kaynakları
Abalıoğlu Holding A.Ş. Duyurular - Gruptan Haberler
Abalıoğlu Holding A.Ş. Anasayfa görünümü  
Skip Navigation Links.  
 
Abalıoğlu Holding Grup Şirketleri Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler
Abalıoğlu Holding İletişim İletişim Abalıoğlu Holding Site Haritası Site Haritası Abalıoğlu Holding TürkçeAbalıoğlu Holding English
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.   Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.  
BİR DEMOKRASİ ZAFERİ
  27.07.2016

15 Temmuz günü yaşamış olduğumuz, demokrasimize ve milli iradeye karşı yapılan kalkışmayı; askerimizin, polisimizin, iktidar ve muhalefeti oluşturan tüm siyasi partilerin, medyanın ve milletimizin el ele vermiş olduğu mücadele sonucunda bir “demokrasi zaferi” ile atlattık ve bir kardeş kavgasının ucundan döndük.

İçinden yetiştiği kendi halkına kurşun sıkan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bombalayacak kadar pervasızca hareket eden, bazı güç odaklarının piyonu olan milli irade düşmanı bu gözü dönmüş hainleri lanetliyoruz. İnanıyoruz ki bağımsız Türk yargısı karşısında hak ettikleri cezaları alacaklardır.

Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde demokrasiye bağlılığımızı, milli iradeye olan sarsılmaz inancımızı, darbelere karşı tek vücut olduğumuzu göstermek amacıyla meydanlara toplanan halkımızın coşkusunu paylaşıyor, destekliyor ve alkışlıyoruz. Bu coşkuyu sağduyu ile yaşamak, olası provokasyonlara karşı dikkatli ve temkinli olmak gerekmektedir. Bu tür saldırılara karşı verebileceğimiz en güzel cevap, demokrasimize sahip çıkarak milli birlik ve beraberliğimizi daha fazla güçlendirmektir.

Yöneticilerimizden beklentimiz; Ulu Önder Atatürk’ün kurduğu, halkımızın coşkuyla sahip çıktığı laik ve demokratik cumhuriyetimizin bir hukuk devleti olduğunun hiçbir tereddüde meydan verilmeyecek şekilde tüm dünyaya gösterilmesidir. Devlet yöneticilerimiz alacakları en doğru kararlarla ülkemizdeki huzur ve barış ortamını sağlarken; bizim görevimizin bugünden sonra da işimize daha çok sarılarak, ülkemizi çağdaş yarınlara taşımak için hep birlikte çalışmak, daha çok üretmek ve ülke ekonomisine katkımızı arttırmak olduğuna inanıyoruz.

Bu darbe girişiminde hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını, polislerimizi ve sivil vatandaşlarımızı rahmetle ve minnetle anıyor, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralananlara acil şifalar temenni ediyoruz. Tüm milletimizin başı sağ olsun, Allah ülkemize böyle acı bir tecrübeyi tekrar yaşatmasın.

Abalıoğlu Grubu olarak; tüm halkımızın demokrasimize sahip çıkması gerektiği inancımızı tekrarlıyor, bu vesileyle ulusumuzun, ülkemizin ve devletimizin huzurlu günlere erişmesini temenni ediyoruz.

Saygılarımızla, 

İsmet ABALIOĞLU                 Ali ABALIOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı                              Yönetim Kurulu Başkan YardımcısıYukarı

 
  Takip edin Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Bilgi Toplumu Hizmetleri   Gizlilik Politikamız    
 
Abalıoğlu Holding A.Ş.