Abalıoğlu Holding A.Ş. Anasayfa    Abalıoğlu Holding A.Ş. İletişim    Abalıoğlu Holding A.Ş. Site haritası     
Skip Navigation Links
Kurumsal Expand Kurumsal
Grup Şirketleri ve İştirakler Expand Grup Şirketleri ve İştirakler
Sosyal Performans Expand Sosyal Performans
İnsan Kaynakları Expand İnsan Kaynakları
Abalıoğlu Holding A.Ş. Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Grup Şirketleri Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler
Abalıoğlu Holding İletişim İletişim Abalıoğlu Holding Site Haritası Site Haritası Abalıoğlu Holding TürkçeAbalıoğlu Holding English
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.   Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.  
Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.

Elektrolitik bakır iletken sektöründe üretim yapan Er-Bakır 1981 yılında kurulmuştur. Faaliyete başladığı günden itibaren yapılan yatırımlarla sürdürülebilir büyüme içerisinde olan şirket, bugün Türkiye’nin en büyük elektrolitik bakır tel üretim tesislerinden birine sahiptir.

Blister şeklindeki bakır cevherinin ana üretim birimleri olan anod döküm, elektroliz, sürekli döküm ve tel çekme ünitelerinde işlenmesiyle 0.05 mm ye kadar inen çaplarda yaklaşık 3.000 değişik özellikte bakır tel üretimi gerçekleştirilmektedir

Erbakır, büyüme hedefi doğrultusunda ABD’de kurduğu C.N.Wire Corporation isimli kendi pazarlama şirketiyle gerçekleştirdiği satışlarıyla, kendi alanında Türkiye’den ABD’ye yapılan ihracatta lider firma konumundadır. Er-Bakır günümüzde başta ABD, İtalya, İngiltere, Almanya olmak üzere NASA dahil birçok yüksek teknoloji uygulayıcılarının kablo ve cihaz üreten teknoloji devi şirketlerin bakır iletken ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Türkiye’nin ikinci, Anadolu’nun ise en büyük bakır üreticisi olan Er-Bakır, gösterdiği başarılı performans ile her yıl, İstanbul Sanayi Odası'nın yayınladığı Türkiye’nin en büyük 500 sanayi firması arasında düzenli olarak ön sıralarda yer almaktadır.

Yenilikçi ve yaratıcı yöntemlerle modern üretim ve yönetim tekniklerini uygulayarak dünyada bakır iletken kullanan sektörlere kaliteli ürünler sunan saygın bir dünya şirketi olmak misyonunu benimseyen ER-Bakır, çalışanına, topluma ve çevreye saygıyı ve özeni ön planda tutmakta ve müşteriyi işletmenin ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Kalite yönetim sistemlerine büyük yatırım yapan Er-Bakır, ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir ve bu sayede dünya çapında güvenilirliği, ürün kalitesi ve hızlı servisi ile tanınmaktadır.

Er-Bakır başarılı çalışmalarıyla EFQM (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) Mükemmellik Modeli kriterlerinin uygulandığı ve KalDer İzmir Şubesi tarafından verilen EGE BÖLGESİ KALİTE ÖDÜLLERİ "2005 KALİTE BÜYÜK ÖDÜL"ünü kazanmıştır.

2007 yılında Hewitt ‘in Türkiye’de gerçekleştirdiği Best Employers (En İyi İşveren) araştırmasında çalışan memnuniyeti en yüksek beş firma içindeki tek Türk firma olmuştur. Ayrıca Ekonomist Dergisi’nin düzenlediği Anadolu’nun 250 Büyük Şirketi araştırmasında her yıl düzenli olarak ilk sıralarda yer almaktadır.


Detaylı bilgi için:
www.erbakir.com.tr


Yukarı

 
  Takip edin Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Bilgi Toplumu Hizmetleri    
 
Abalıoğlu Holding A.Ş.