Abalıoğlu Holding A.Ş. Anasayfa    Abalıoğlu Holding A.Ş. İletişim    Abalıoğlu Holding A.Ş. Site haritası     
Skip Navigation Links
Kurumsal Expand Kurumsal
Grup Şirketleri ve İştirakler Expand Grup Şirketleri ve İştirakler
Sosyal Performans Expand Sosyal Performans
İnsan Kaynakları Expand İnsan Kaynakları
Abalıoğlu Holding A.Ş. Kurumsal
Abalıoğlu Holding Grup Şirketleri Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler
Abalıoğlu Holding İletişim İletişim Abalıoğlu Holding Site Haritası Site Haritası Abalıoğlu Holding TürkçeAbalıoğlu Holding English
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.   Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.  
İsmet Abalıoğlu


İsmet Abalıoğlu, iş hayatına eğitimine devam ettiği 1966 yılında, babası ve ağabeyi ile birlikte Çırçır Fabrikası’nda başladı. Orta öğrenimini İzmir Türk Koleji’nde, yüksek öğrenimini İzmir İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı.

Halen, Abalıoğlu Holding A.Ş. ve Abalıoğlu Tekstil Sanayi A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı, Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş.’nin, Mısır’da bulunan CSA Textile Egypt S.A.E’nin, Romanya’da faaliyet gösteren SC Dentaş Romania S.R.L.’nin, bir İtalyan şirketi ile ortak kurulan Filidea A.Ş.’nin ve Abalıoğlu Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır. Ayrıca, Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesidir.

Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın kurucu üyesi olan İsmet Abalıoğlu, çevre alanında da pek çok çalışmaya öncülük etmiştir. 1996’da kurulan DOÇEV - Doğa ve Çevre Vakfı’nın kurucu başkanı olup, Vakfın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

İsmet Abalıoğlu, evli, iki çocuk sahibidir Orta derecede İngilizce bilmektedir.


Yukarı

 
  Takip edin Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Bilgi Toplumu Hizmetleri   Gizlilik Politikamız    
 
Abalıoğlu Holding A.Ş.